Dit is het archief van VV Zaamslag (2006–2026) · voor het huidige nieuws: zaamslag.voetbalassist.nl
Nieuws, foto’s en pagina’s van de oude clubwebsites

← Nieuws 2007

Stand B1!

3 oktober 2007
Stand B1!

Recente Uitslagen en Stand Zaamslag B1

        
Datum wedstrijd uitslag
2007-09-22HVV'24 B2-IJzendijke B12-1
2007-09-22Vogelwaarde B1-Clinge B16-0
2007-09-22Breskens B1-Terhole B12-3
2007-09-22Koewacht B1-Zaamslag B10-5
2007-09-22Philippine B1-Aardenburg B19-4
2007-09-22Schoondijke B1-Terneuzen B21-3
2007-09-29Clinge B1-HVV'24 B24-3
2007-09-29Terneuzen B2-Aardenburg B11-4
2007-09-29Koewacht B1-Philippine B11-0
2007-09-29Zaamslag B1-Breskens B15-1
2007-09-29IJzendijke B1-Schoondijke B16-0


#ElftalGWGLVPDPVDPTPM
1Zaamslag B15320111740 
2HVV'24 B25302918100 
3IJzendijke B1530291480 
4Aardenburg B15302915170 
5Koewacht B1530297100 
6Terhole B142117860 
7Philippine B15212722100 
8Terneuzen B2420269180 
9Breskens B15203618150 
10Clinge B15203610180 
11Vogelwaarde B131023960 
12Schoondijke B150050227

0 

Delen: WhatsApp Facebook X