Dit is het archief van VV Zaamslag (2006–2026) · voor het huidige nieuws: zaamslag.voetbalassist.nl
Nieuws, foto’s en pagina’s van de oude clubwebsites

← Nieuws 2007

Stand B1!

11 oktober 2007

        

Recente Uitslagen en Stand B1


Datum wedstrijd uitslag
2007-09-29Clinge B1-HVV'24 B24-3
2007-09-29Terneuzen B2-Aardenburg B11-4
2007-09-29Koewacht B1-Philippine B11-0
2007-09-29Zaamslag B1-Breskens B15-1
2007-09-29IJzendijke B1-Schoondijke B16-0
2007-10-06Aardenburg B1-IJzendijke B11-2
2007-10-06HVV'24 B2-Terhole B11-2
2007-10-06Vogelwaarde B1-Zaamslag B10-1
2007-10-06Breskens B1-Koewacht B12-0
2007-10-06Philippine B1-Terneuzen B26-0
2007-10-06Schoondijke B1-Clinge B14-3


#ElftalGWGLVPDPVDPTPM
1Zaamslag B16420141840 
2IJzendijke B16402121690 
3Terhole B15311101070 
4Philippine B163121028100 
5HVV'24 B26303919120 
6Breskens B16303920150 
7Aardenburg B16303916190 
8Koewacht B1630397120 
9Terneuzen B26303912260 
10Clinge B16204613220 
11Vogelwaarde B15104311100 
12Schoondijke B1610536300

Zaterdag thuis tegen HVV'24 10.30 uur!

Delen: WhatsApp Facebook X