Dit is het archief van VV Zaamslag (2006–2026) · voor het huidige nieuws: zaamslag.voetbalassist.nl
Nieuws, foto’s en pagina’s van de oude clubwebsites

← Nieuws 2007

Stand B1!

17 oktober 2007
Stand B1!

    

Recente Uitslagen en Stand B1


Datum wedstrijd uitslag
2007-10-06Aardenburg B1-IJzendijke B11-2
2007-10-06HVV'24 B2-Terhole B11-2
2007-10-06Vogelwaarde B1-Zaamslag B10-1
2007-10-06Breskens B1-Koewacht B12-0
2007-10-06Philippine B1-Terneuzen B26-0
2007-10-06Schoondijke B1-Clinge B14-3
2007-10-13Clinge B1-Aardenburg B13-8
2007-10-13IJzendijke B1-Terneuzen B27-1
2007-10-13Breskens B1-Philippine B11-1
2007-10-13Koewacht B1-Vogelwaarde B11-4
2007-10-13Zaamslag B1-HVV'24 B22-1
2007-10-13Terhole B1-Schoondijke B16-0

#ElftalGWGLVPDPVDPTPM
1Zaamslag B17520172050 
2IJzendijke B175021523100 
3Terhole B16411131670 
4Aardenburg B174031224220 
5Philippine B173221129110 
6Breskens B173131021160 
7HVV'24 B27304920140 
8Koewacht B1730498160 
9Terneuzen B27304913330 
10Vogelwaarde B16204615110 
11Clinge B17205616300 
12Schoondijke B1710636360

Delen: WhatsApp Facebook X