Dit is het archief van VV Zaamslag (2006–2026) · voor het huidige nieuws: zaamslag.voetbalassist.nl
Nieuws, foto’s en pagina’s van de oude clubwebsites

← Nieuws 2007

Stand B1!

1 november 2007
    
Datum wedstrijd uitslag
2007-10-27Aardenburg B1-Terhole B11-5
2007-10-27HVV'24 B2-Koewacht B12-2
2007-10-27Vogelwaarde B1-Breskens B13-4
2007-10-27Philippine B1-IJzendijke B14-1
2007-10-27Schoondijke B1-Zaamslag B11-7

#ElftalGWGLVPDPVDPTPM
1Zaamslag B18620202760 
2Terhole B17511162180 
3IJzendijke B185031524140 
4Philippine B184221433120 
5Breskens B184131325190 
6Aardenburg B184041225270 
7HVV'24 B283141022160 
8Koewacht B183141010180 
9Terneuzen B27304913330 
10Vogelwaarde B17205618150 
11Clinge B17205616300 
12Schoondijke B181073743   

SUPORTERS LET OP : ZATERDAG AANVANG WEDSTRIJD 09.30 uur TEGEN AARDENBURG!!

Delen: WhatsApp Facebook X