Dit is het archief van VV Zaamslag (2006–2026) · voor het huidige nieuws: zaamslag.voetbalassist.nl
Nieuws, foto’s en pagina’s van de oude clubwebsites

← Nieuws 2007

Stand B1!

7 november 2007

    

Recente Uitslagen en Stand B1


Datum wedstrijd uitslag
2007-10-27Aardenburg B1-Terhole B11-5
2007-10-27HVV'24 B2-Koewacht B12-2
2007-10-27Vogelwaarde B1-Breskens B13-4
2007-10-27Philippine B1-IJzendijke B14-1
2007-10-27Schoondijke B1-Zaamslag B11-7
2007-10-31Terneuzen B2-Clinge B11-5
2007-11-03Terhole B1-Terneuzen B29-0
2007-11-03Clinge B1-IJzendijke B10-3
2007-11-03Vogelwaarde B1-Philippine B12-0
2007-11-03Breskens B1-HVV'24 B23-1
2007-11-03Zaamslag B1-Aardenburg B11-4
2007-11-03Koewacht B1-Schoondijke B17-1

ElftalGWGLVPDPVDPTPM
1Zaamslag B196212028100 
2Terhole B18611193080 
3IJzendijke B196031827140 
4Breskens B195131628200 
5Aardenburg B195041529280 
6Philippine B194231433140 
7Koewacht B194141317190 
8HVV'24 B293151023190 
9Vogelwaarde B18305920150 
10Clinge B19306921340 
11Terneuzen B29306914470 
12Schoondijke B1910838500

Delen: WhatsApp Facebook X