Dit is het archief van VV Zaamslag (2006–2026) · voor het huidige nieuws: zaamslag.voetbalassist.nl
Nieuws, foto’s en pagina’s van de oude clubwebsites

← Nieuws 2007

Stand B1!

Recente Uitslagen en Stand Zaamslag B1

15 november 2007
    
Datum wedstrijd uitslag
2007-11-03Terhole B1-Terneuzen B29-0
2007-11-03Clinge B1-IJzendijke B10-3
2007-11-03Vogelwaarde B1-Philippine B12-0
2007-11-03Breskens B1-HVV'24 B23-1
2007-11-03Zaamslag B1-Aardenburg B11-4
2007-11-03Koewacht B1-Schoondijke B17-1
2007-11-10Clinge B1-Philippine B1--
2007-11-10IJzendijke B1-Terhole B12-4
2007-11-10Terneuzen B2-Zaamslag B11-2
2007-11-10Aardenburg B1-Koewacht B15-3
2007-11-10HVV'24 B2-Vogelwaarde B14-1
2007-11-10Schoondijke B1-Breskens B11-2

ElftalGWGLVPDPVDPTPM
1Zaamslag B1107212330110 
2Terhole B197112234100 
3Breskens B1106131930210 
4IJzendijke B1106041829180 
5Aardenburg B1106041834310 
6Philippine B194231433140 
7HVV'24 B2104151327200 
8Koewacht B1104151320240 
9Vogelwaarde B19306921190 
10Clinge B19306921340 
11Terneuzen B210307915490 
12Schoondijke B11010939520 

VOOR DE SUPORTERS:ZATERDAG SPEELT B1 OM HALF ELF DE BELANGRIJKE WEDSTRIJD TEGEN IJZENDIJKE , EEN TEAM WAAR VOOR DE BEKER VAN WERD VERLOREN, DUS DE JONGENS WETEN WAT HUN TE DOEN STAAT!

Delen: WhatsApp Facebook X